Wyjazd integracyjny studentów WFBMiML

25.06.2026 | Aktualności / Wydarzenia
Wyjazd integracyjny studentów WFBMiML

Studenci pierwszego roku Wydziału Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej PUM uczestniczyli w dniach 29-31 maja br. w Dźwirzynie w spotkaniu integracyjnym.  Była to doskonała okazja na chwilę odpoczynku, a jednocześnie zintegrowanie się z kolegami i koleżankami z tego samego wydziału.

Oprócz tego studenci wzięli udział w licznych warsztatach oraz spotkaniach ze starszymi studentami danego kierunku. Specjalistyczne warsztaty dla farmacji poprowadził mgr Artur Chojnacki, dla biotechnologii medycznej dr Helena Rudnicka, a dla analityki medycznej - dr Patrycja Kapczuk. Wszyscy uczestnicy ocenili wyjazd pozytywnie i docenili warsztaty ukierunkowane na ich przyszłą profesję. Spotkanie ze studentami z wyższych roczników również cieszyło się zainteresowaniem i stworzyło przestrzeń na rozmowy o wybranym kierunku studiów.

Dofinansowano w ramach projektu „Integracja, Edukacja, Rozwój – Strategia na rzecz lepszego studiowania i przeciwdziałania drop-outowi - PUM CARE” nr FERS.01.05-IP.08-0082/25, współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, Priorytet 1 „Umiejętności”, Działanie 01.05 „Umiejętności w szkolnictwie wyższym”,

footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886