Zapraszamy na międzynarodową Konferencję TEMICARE

20.04.2022 Wydarzenia

Wydarzenie poświęcone będzie przekazaniu informacji na temat transgranicznej polsko-niemieckiej współpracy specjalistów z dziedziny opieki medycznej w obszarach onkologii i hematologii.

Zaprezentowana zostanie wiedza, doświadczenie oraz najnowsze osiągnięcia naukowe i dydaktyczne zaangażowanych instytucji, przedstawicieli z Uniwersytetu Medycznego w Greifswaldzie, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM w Szczecinie, Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz gospodarzy spotkania – przedstawicieli z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na czele z prof. Tomaszem Urasińskim.

Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie w językach polskim i niemieckim. Zapraszamy naukowców, dydaktyków, studentów i całą zainteresowaną społeczność akademicką we wtorek 26 kwietnia 2022 r. w godz. 10.00-14.00. Uczestnictwo online za pośrednictwem platformy Zoom lub stacjonarnie w Centrum Nowych Technologii Medycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, sala nr 12, na terenie Samodzielnego Publicznego Szpital Kliniczny Nr 1 PUM przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie.

  • Uczestnictwo online należy potwierdzić poprzez rejestrację pod adresem PUM.EDU.PL/TEMICARE
  • Uczestnictwo stacjonarne należy potwierdzić, ze względów organizacyjnych do 20 kwietnia 2022 r. e-mailem na adres: potwierdzam@pum.edu.pl    

Program Konferencji do pobrania: PROGRAM KONFERENCJI TEMICARE (PL); PROGRAMM DER TEMICARE-KONFERENZ (DE).  

Wydarzenie objęte zostało patronatem Rektora PUM prof. Bogusława Machalińskiego.
Konferencja naukowa TEMICARE realizowana jest w ramach projektu „Telemedycznie zintegrowane polsko-niemieckie centrum onkologii i hematologii dziecięcej w Euroregionie Pomeranii”, współfinasowanego ze środków Programu Współpracy Interreg VA.

 


footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886