Konkurs na film promujący kierunki PUM

08.02.2023 Wydarzenia

Dziekan Wydziału Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej PUM ogłasza konkurs na film promujący kierunki studiów: analityka medyczna, biotechnologia medyczna i farmacja.

Zapraszamy studentów i doktorantów WFBMiML PUM do udziału w konkursie. Stwórzcie filmiki, które przedstawią jak studiuje się w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na tych kierunkach. Koniecznie uwzględnijcie aspekt promocyjny, zachęcając potencjalnych kandydatów na studia do wybierania naszej uczelni.

Czekamy na filmy konkursowe do 17 marca br.. Wyniki podamy 31 marca br. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez Rektora PUM.

Materiały zgłoszone do konkursu mogą wykorzystywać zapis filmowy zajęć dydaktycznych (po uzyskaniu zgody prowadzących zajęcia), rozmów ze studentami oraz elementy animacji i symulacji komputerowych. Forma narracji jest dowolna – komentarz słowny, napisy, muzyka. Długość filmu nie powinna przekroczyć 5 minut.

Ważna informacja: uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie ich prac do promocji Wydziału Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej PUM, stosownie z Regulaminem. Prosimy o zapoznanie się z nim.

Karta zgłoszeniowa