Student Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Popularyzatorskiego

07.06.2024 Wydarzenia

Pan Sebastian Korus, student dietetyki klinicznej I roku II stopnia, został doceniony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Znalazł się w gronie 25 najlepszych studentów i doktorantów z całej Polski, którzy swoimi osiągnięciami naukowymi i społecznymi wyróżniają się na tle innych.
Na ten sukces składa się przede wszystkim działalność edukacyjna, którą prowadzi Pan Sebastian. Jego zaangażowanie w szeroko pojętą profilaktykę zdrowia obejmuje przedszkola, szkoły, instytucje publiczne, gdzie współtworzy liczne warsztaty i szkolenia dotyczące żywienia i aktywności fizycznej. Współpracował z takimi instytucjami jak NFZ, WOŚP czy DKMS, co dodatkowo podkreśla jego wszechstronność i zaangażowanie w poprawę zdrowia społeczeństwa.

Pan Sebastian Korus poprzez swoje codzienne działania zachęca innych do poprawy stylu życia i wprowadzenia większej ilości aktywności fizycznej. Jego praca i zaangażowanie są inspiracją dla wielu osób, zarówno młodszych, jak i starszych.

Gratulujemy tego znaczącego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej działalności!
To niezwykle ważne, że mamy w naszych szeregach studenta, który nie tylko zdobywa wyróżnienia, ale także realnie wpływa na zdrowie i świadomość społeczną.


footer background

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886