Katedra i Zakład Pielęgniarstwa


Siedziba jednostki:

Wydział Nauk o Zdrowiu, ul. Żołnierska 48, budynek 8, piętro 3, pom. 312


Sekretariat:

+48 91 48 00 910


Kierownictwo:

  • Prof. dr hab. n. med. i o zdr. Elżbieta Grochans, Kierownik

Kadra dydaktyczna:

  • dr hab. n. med i n. zdr. Małgorzata Szkup, adiunkt, , malgorzata.szkup@pum.edu.pl
  • dr n. med. Marzanna Stanisławska, adiunkt, , stamarz@pum.edu.pl
  • dr n. med. Katarzyna Augustyniuk, , , katarzyna.augustyniuk@pum.edu.pl
  • dr n. zdr. Małgorzata Starczewska, , , malgorzata.starczewska@pum.edu.pl
  • dr n. zdr. Daria Schneider- Matyka, adiunkt, , daria.schneider.matyka@pum.edu.pl
  • dr n. zdr. Anna Cybulska, adiunkt, , anna.cybulska@pum.edu.pl
  • dr n. zdr. Anita Rybicka, asystent, , anita.rybicka@pum.edu.pl
  • dr n. zdr. Kamila Rachubińska, asystent, , kamila.rachubinska@pum.edu.pl
  • dr n. zdr. Halina Brzeźniak, , , halina.brzezniak@pum.edu.pl
  • dr n.med. Przemysław Ustianowski , , , przemyslaw.ustianowski@pum.edu.pl
  • mgr Krzysztof Radek, , , krzysztof.radek@pum.edu.pl
  • mgr Natalia Bobak, , , natalia.bobak@pum.edu.pl
  • mgr Karolina Słowik, , , karolina.slowik@pum.edu.pl
  • mgr Aleksandra Derezińska, , , aleksandra.derezinska@pum.edu.pl
  • mgr Marta Nowak , , , marta.nowak@pum.edu.pl
  • mgr Małgorzata Rychlicka, , ,

bg

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

ul. Rybacka 1, 70-204 Szczecin,
tel. 91 48 00 700 / 800, fax 91 48 00 705
NIP 852-000-67-57, Regon 000288886